Leisti

Nuo gegužės oro bendrovė „Ryanair“ keleiviams pasiūlys naujus tiesioginius skrydžius į du Lenkijos miestus – Gdanską ir Varšuvą. Skrydžiai į Gdanską bus vykdomi iš Vilniaus oro uosto, į Varšuvą – iš Kauno.

Skrydžiai į Gdanską prasidės pirmosiomis gegužės dienomis ir bus vykdomi tris kartus per savaitę.

Gdanskas garsėja savo senamiesčiu, mieste gausu renesanso stiliaus pastatų, taip pat čia daug modernių muziejų, gurmaniškų restoranų ir istorinių vietų.

Tuo tarpu skrydžiai iš Kauno oro uosto į Varšuvą bus vykdomi du kartus per savaitę - jie taip pat startuos gegužės mėnesį.

Varšuva – vienas iš aviacijos centrų, todėl atvykę į šį miestą galėsite lengvai naudotis jungiamaisiais skrydžiais bei pasiekti tolimesnes kryptis. Lenkijos sostinė - modernus Europos miestas, slepiantis žavų senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Viešint Varšuvoje būtina aplankyti Koperniko mokslo centre, pasivaikščioti po Lazienkų parką, kuris laikomas Varšuvos plaučiais.

Naujausius skrydžių tvarkaraščius rasti bei bilietus keleiviai įsigyti gali oro bendrovės „Ryanair“ puslapyje.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2021 metais Lietuvos oro uostuose buvo aptarnauti beveik 2,5 mln. keleivių, daugiau nei 34 tūkst. skrydžių ir pergabenta daugiau nei 20 tūkst. tonų krovinių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 03 14
Atgal