Leisti

Prie Lietuvos oro uostų valdybos kaip nepriklausomas narys ir darbuotojų atstovas prisijungė Darius Makauskis, turintis daugiau kaip 14 metų personalo valdymo darbo patirtį tarptautinėse bendrovėse.

„Daug keliaudamas ir lankydamasis įvairių šalių oro uostuose matau, kokią svarbą turi oro uostai visos šalies įvaizdžiui ir gerovei. Džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti prie Lietuvos oro uostų komandos, jos strateginių tikslų įgyvendinimo ir padėsiu pasirinkti teisingą kryptį tolimesniam įmonės veiklos skrydžiui“, - sako D. Makauskis. 

Pastaraisiais metais D. Makauskis dirbo Danijos įmonėje „Idavang“, kurioje vykdė personalo grupės direktoriaus pareigas. Vadovaujančias personalo pozicijas jis užėmė ir tarptautinės bendrovės „Phillip Morris“ padaliniuose Lietuvoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje. Taip pat dirbo konsultantu „AON Consulting“ organizuotuose samdos, kompetencijų vertinimo projektuose Europoje ir Azijoje. 

D. Makauskis formavo įmonės strategijas, optimizavo ir standartizavo organizacijos procesus, buvo atsakingas už personalo strategijų įgyvendinimą, pokyčių valdymą bei vidinę komunikaciją.  

Jis yra baigęs personalo valdymo ir tarptautinės prekybos studijas Vilniaus universitete bei personalo vystymo studijas Kornelio universitete (JAV).

Šiuo metu Lietuvos oro uostų valdyboje, kartu su D.Makauskiu, yra keturi nariai. Valdybai vadovauja finansų ir tarptautinio verslo magistrė, verslo konsultantė Eglė Čiužaitė. Valdybos nariais taip pat yra Susisiekimo ministerijos atstovas Saulius Kerza ir UAB „Shift4 Payments Lithuania“ vadovas Tadas Vizgirda.

Apie Lietuvos oro uostus  

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021 03 30

Susijusios naujienos

Laukia pokyčiai Vilniaus oro uosto eismo schemoje: nuo 2024 metų pradžios pradedama parkavimo ir eismo schemos rekonstrukcija
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Naujovė Vilniaus oro uoste: užsisakyti norimą patiekalą galima dar namie, o atsiimti prieš pat skrydį oro uoste
Plačiau
Atgal