Leisti

Nuo balandžio pabaigos prie Lietuvos oro uostų vadovų komandos jungiasi naujoji personalo vadovė Danguolė Armanavičiūtė.

D.Armanavičiūtė iki šiol beveik 4 metus dirbo kompanijoje „Eurovia Lietuva“, kur užėmė personalo vadovės pareigas, prieš tai yra dirbusi analogiškose pozicijose didelėse gamybos, ekologinių sprendimų ir statybos bendrovėse.

„Lietuvos oro uostai kaip organizacija jau įžengė į atsigavimo laikotarpį, dabar ruošiamės dideliems plėtros projektams ir turime ambicingų tikslų, kurie susiję su organizacijos pokyčiais. Organizacijos viduje dar yra daug personalo sričių, kurios turi būti ne tik nuolat tobulinamos, bet ir ieškoma naujų būdų siekti pritraukti bei išlaikyti esamus talentus. Naujosios kolegės patirtis būtent personalo srityje, labai tikimės, bus stiprus impulsas pajudėti mūsų personalo veikloms ir iniciatyvoms sparčiai į priekį“, - komentuoja Marius Gelžinis, Lietuvos oro uostų vadovas.

Anot D.Armanavičiūtės, pasirinkimą jungtis prie Lietuvos oro uostų komandos lėmė tai, kad tai yra vienintelis toks darbdavys Lietuvoje, kuris jungia labai kompleksišką aviacijos ir kitų sričių specialistų komandą. Anot vadovės, įmonės vertybės sutampa su asmeninėmis jos vertybėmis, jai taip pat labai svarbus įmonės požiūris į darbuotoją bei orientaciją į darbuotojų įsitraukimo, motyvacijos didinimo veiklas, kompetencijų stiprinimą, talentų valdymą ir karjeros planavimą .

„Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime man yra svarbūs pagrindiniai principai - pagarba, pasitikėjimas ir palaikymas, o šioje organizacijoje mano minėti principai tikrai veikia“, - teigia D.Armanavičiūtė.

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Organizacijoje dirba beveik 550 darbuotojų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 04 29
Atgal