Leisti

Lietuvos oro uostai skelbia papildomų darbuotojų paiešką: šiuo metu nuolatiniam darbui Vilniuje aktyviausiai ieškoma daugiau kaip 20 keleivių patikros (aviacijos saugumo) specialistų. Taip pat darbo galimybės siūlomos ir terminalo asistentams.

Teigiama, kad aviacijos saugumo specialistai, praėję specialius mokymus, per mėnesį gali uždirbti apie 1 300  eurų (po mokesčių), dirbdami slenkančiu grafiku (pamainomis) po 3-4 dienas per savaitę. Aviacijos saugumo specialistų pagrindinės pareigos apima keleivių, jų rankinio bagažo bei asmeninių daiktų patikros užtikrinimą, jie taip pat gali tikrinti krovinius, registruotą bagažą, prižiūrėti esamas oro uosto atsargas ir transporto priemones, patenkančias ar jau esančias aerodrome. 

Anot Lietuvos oro uostų atstovų, esminiai įgūdžiai ir kompetencijos specifiškai atlikti šias funkcijas yra suteikiami oro uostų mokymų metu, tačiau iš kandidatų taip pat norima komunikabilumo, paslaugumo, bent vienos užsienio (pageidautina anglų) kalbos mokėjimo ir vidurinio išsilavinimo. 

Darbui pagal terminuotas (6 mėnesių) sutartis Lietuvos oro uostuose taip pat ieškoma terminalo asistentų, kurių pagrindinės pareigos – išvykstančių keleivių konsultavimas, papildomos informacijos ir pagalbos įvairiais klausimais teikimas. Teigiama, kad terminalo asistentai  per mėnesį gali uždirbti daugiau nei 900 eurų (po mokesčių), dirbant slenkančiu grafiku (pamainomis) po 3-4 dienas per savaitę. Svarbiausi reikalavimai šios pozicijos kandidatams yra komunikabilumas, noras padėti žmonėms, gebėjimas bendrauti anglų kalba.

„Sugriežtinus aviacijos saugumo patikrą, siekiame, kad ilgesnio laukimo laiko terminale iššūkiai būtų amortizuoti didinant darbuotojų skaičių aviacijos saugumo patikros postuose – norime, kad vienu metu galėtume patikrinti kuo daugiau keliautojų. Lygiagrečiai augindami terminalo asistentų gretas, siekiame, kad laukiantys savo eilės keleiviai būtų pasitikti, jiems suteikta visa reikiama informacija, o gal net ir pagalba, jei jos reikia dar tik laukiant patikros", - teigia Lietuvos oro uostų saugos ir saugumo departamento direktorius Vidas Kšanas.  

Prisijungus prie Lietuvos oro uostų komandos, darbuotojų laukia ir papildomų naudų paketas, kuriame – ne tik finansinės paskatos už pasiektus gerus rezultatus, bet ir mokymai, patogi fizinė darbo ir įvairovę skatinanti, vertybėmis grįsta aplinka, privatus sveikatos draudimas, papildomos atostogų dienos, vaikų stovyklų kompensavimas.

Su visais Lietuvos oro uostų darbo pasiūlymais galima susipažinti šiame puslapyje https://vienintelistoks.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2023 10 06

Susijusios naujienos

Lietuvos oro uostai ruošiasi ir plečia komandą: 2024 metų vasarą oro uostuose laukia rekordiniai iššūkiai
Plačiau
Laukia pokyčiai Vilniaus oro uosto eismo schemoje: nuo 2024 metų pradžios pradedama parkavimo ir eismo schemos rekonstrukcija
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Atgal