Leisti

Lietuvos oro uostai praneša apie baigtą vykdyti viešą nuomos konkursą restoranų erdvėms Kauno oro uoste ir pasirašytą sutartį su „Amber Food Group“ grupės įmone „Neragauta Azija“. Pastaroji įmonė 2023 metų pirmojo ketvirčio laikotarpiu Kauno oro uoste turėtų įrengti ir atidaryti du naujus restoranus. Restoranų plotų nuomos konkursas buvo skirtas dviem erdvėms, kurios yra Šengeno ir ne Šengeno keleivių zonose, septynių metų laikotarpiui. Šiame nuomos konkurse dalyvauti buvo pateiktos penkios paraiškos.

Dar dvi restoranų erdves Kauno oro uoste viešo nuomos konkurso būdu „Amber Food Group“ grupės įmonė laimėjo kiek anksčiau 2022 metais. Šiose erdvėse nauji restoranai „Charlie Pizza“  ir „Katpėdėlė“ taip pat turėtų pradėti veikti 2023 metų pradžioje. Pastarajame nuomos konkurse pateiktos viso keturios paraiškos dėl dalyvavimo konkurse.

„Jau pradėjome derinti naujų partnerių įsirengimo planą, stengiamės, kad keleiviai galėtų džiaugtis naujų restoranų asortimentu bei kokybiškomis maitinimo paslaugomis kuo greičiau, o pats pokytis įvyktų sklandžiai, nesukeliant nepatogumų keleivių patirčiai. Kauno oro uoste tai yra didelis ir reikšmingas projektas, nes naujas operatorius maitinimo paslaugų veiklą pradės net keturiose vietose, kurios išsidėsčiusios visose oro uosto keleivių laukimo salėse“, - teigia Lietuvos oro uostų Komercijos departamento direktorė Gintarė Norvilaitė-Tautevičė.

Anot „Amber Food Group“ grupės vadovo Gedimino Balnio, įvairių maitinimo prekės ženklų veiklos plėtra Kauno oro uoste yra strategiškai svarbus žingsnis.

„Kauno oro uoste atsidarysiantys net keturi mūsų restoranai yra „Amber Food Group“ tikslinės plėtros strategijos dalis, - sako G.Balnis, bedrovės „AFG“ generalinis direktorius. – Vilniaus oro uoste  jau veikiantys mūsų restoranai parodė, kad mūsų siūlomas maistas tinka ir patinka žmonėms, kurie nori leistis į savo keliones sotūs ir yra linkę pavalgyti ne ore, o laukdami skrydžio procedūrų. Į „Katpėdėlę“ galės užsukti ir keliaujantys, ir juos palydintys, o rytietiškų skonių „Manami“ ir „Charlie Pizza“ lauks tų, kurie jau bus praėję vartus ir pasiruošę skrydžiui“.

Ateities planai plėtrai

Lietuvos oro uostų Komercijos departamento vadovė teigia, kad artimiausiu metu bus pradėti dar du nuomos konkursai Vilniaus oro uoste - mažo ploto juvelyrikos prekybos taškui, o kitas – vaistinės patalpoms. 

Tolimesnėje perspektyvoje jau pradedamas pasiruošimas Vilniaus ir Kauno oro uostų terminalų plėtrai, tai reiškia, kad ateityje planuojama rinkai pasiūlyti dar maždaug 1000-1500 kv. m. prekybinio ploto nuomai.  Šiuo metu specifiškai prekybinio ploto visuose trijuose Lietuvos oro uostuose yra daugiau nei 5 tūkst. kvadratinių metrų.

Viso šiuo metu Lietuvos oro uostų (Vilniuje, Kaune ir Palangoje) terminaluose veikia 16 maitinimo vietų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 12 21

Susijusios naujienos

Laukia pokyčiai Vilniaus oro uosto eismo schemoje: nuo 2024 metų pradžios pradedama parkavimo ir eismo schemos rekonstrukcija
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Naujovė Vilniaus oro uoste: užsisakyti norimą patiekalą galima dar namie, o atsiimti prieš pat skrydį oro uoste
Plačiau
Atgal