Leisti

Lietuvos oro uostus nuo sausio 14 dienos palieka visų trijų oro uostų operacijų ir infrastruktūros departamento direktorius Dainius Čiuplys. Jį šiose pareigose keičia ilgametis oro uostų darbuotojas Arnas Dūmanas (matomas nuotraukoje), kuris iki šiol vadovavo projektų valdymo skyriui.

„Dainius nusprendė imtis pokyčių savo karjeroje, o mes visos komandos vardu norime padėkoti už jo iniciatyvumą, kartu su komanda išlaikytą svarbiausių projektų tęstinumą ir įgyvendintus grandiozinius projektus, optimizavimo procesus, gerųjų vadybos principų diegimą. Tuo pat metu džiaugiamės, kad mūsų aukščiausio lygio vadovų komandą papildys Arnas Dūmanas, kuris puikiai iliustruoja sėkmingą vidinę mūsų darbuotojų talentų auginimo kultūrą. Arnas savo išskirtines kompetencijas ne kartą demonstravo įvairiuose projektuose, aktyviai įsitraukė į būsimų strateginių projektų planavimą dar pradinėse jų stadijose“ – sakė Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Marius Gelžinis.

A. Dūmanas Lietuvos oro uostuose dirba jau apie dešimt metų ir paskutiniu laikotarpiu vadovavo projektų valdymo specialistų komandai. Naujasis oro uostų operacijų ir infrastruktūros departamento direktorius yra baigęs Statybos inžinerijos bakalauro studijas „Vilnius Tech“ bei ISM Vadybos ir ekonomikos universitete baigė vadovų magistrantūros studijas.

„Labai tikiu, kad komandinio darbo svarba, patirties dalybos, sprendimų laisvė bei atviras bendravimas leidžia žmonėms tobulėti ir augti, šias vertybes visada jutau Lietuvos oro uostų organizacijoje ir stengsiuosi jas perteikti tolesnėje kasdienėje veikloje“, – sakė A. Dūmanas.

Jo teigimu, per praėjusius metus pagrindinis dėmesys buvo skiriamas Palangos ir Vilniaus oro uostų aerodromų rekonstrukcijos projektams, o dabar atėjo laikas prioritetą skirti naujo Vilniaus oro uosto išvykimo terminalo statyboms.

„Kartu su komanda šių metų viduryje planuojame Vilniuje pradėti įgyvendinti išvykimo terminalo statybos projektą, kuris atveria galimybes oro uoste turėti didesnį keleivių srauto pralaidumą, ženkliai aukštesnę paslaugų kokybę, platesnį paslaugų spektrą tiek naujame terminale, tiek ir dabartiniuose, nes pastarieji būtų modernizuojami. Tiek šiame, tiek kituose projektuose išskirtinį dėmesį skirsime aplinkosaugai, atsinaujinantiems energijos šaltiniams bei automatizuotiems IT sprendiniams, kurie leistų mums efektyvinti operacijas”, – apie veiklos prioritetus pasakojo A. Dūmanas.

Apie Lietuvos oro uostus  

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022 01 06

Susijusios naujienos

Laukia pokyčiai Vilniaus oro uosto eismo schemoje: nuo 2024 metų pradžios pradedama parkavimo ir eismo schemos rekonstrukcija
Plačiau
Lietuvos oro uostuose startuos saulės elektrinių parkų plėtra: skelbiamas projektavimo paslaugų viešasis pirkimas
Plačiau
Lietuvos oro uostai modernizuoja savo automobilių parką – persės į elektromobilius
Plačiau
Naujovė Vilniaus oro uoste: užsisakyti norimą patiekalą galima dar namie, o atsiimti prieš pat skrydį oro uoste
Plačiau
Atgal