Leisti

Visi trys Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai yra išskirtinės ir vienintelės tokios erdvės Lietuvoje. Kiekvieną minutę čia vyksta šimtai nesustabdomų procesų. Kyla ir leidžiasi lėktuvai, išskrenda ir sugrįžta įvairių tautybių keleiviai, dalijasi ką tik patirtais, dar aviacinio kuro kvapu dvelkiančiais įspūdžiais.

AB Lietuvos oro uostai atviri ne tik keliaujantiems. Unikalias erdves atveriame verslo partneriams: reginių organizatoriams, kino ar fotosesijų kūrėjams, kitų projektų sumanytojams.

Siekdami sklandaus bendradarbiavimo, kiekvieną jūsų renginio ar filmavimo idėją vertiname individualiai, kartu su Jumis ieškome palankiausių sprendimų, kad galiojančios oro uostų saugumo taisyklės nevaržytų Jūsų komandos darbo.

  • Norint filmuoti ar fotografuoti Lietuvos oro uostuose būtina užpildyti ir atsiųsti žemiau nurodytais kontaktais prašymą, kurį rasite čia.
  • Daugiau informacijos apie komercinio ar asmeninio fotografavimo ar filmavimo tvarką oro uostuose rasite čia.
Minimalūs 1 val. komercinio filmavimo ar fotografavimo įkainiai Vilniaus oro uostas Kauno oro uostas Palangos oro uostas
Nekontroliuojamoje zonoje (keleivių atvykimo ir išvykimo terminalų bendrose salėse, oro uosto prieigose) Nuo 100 EUR be PVM Nuo 50 EUR be PVM Nuo 30 EUR be PVM

 

Susisiekime:

Agota Marčiulevičiūtė

Pardavimo vadovė

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 04 22
Atgal