Leisti

Vidutinės trukmės laikotarpiui LTOU nustatė šias pagrindines strategines veiklos kryptis, kurios atitinka įmonės nustatytas vizijas:

I. PASAULINIO LYGIO ORO UOSTŲ INFRASTRUKTŪROS PERTVARKOS UŽBAIGIMAS

Infrastruktūros plėtros ir vystymo srityje daugiausia dėmesio skiriama savalaikiam bendrojo plano įgyvendinimui, pokyčio panaudojimui verslo plėtrai ir didelio masto infrastruktūros plėtros rizikos valdymui.

Pagrindinės proveržio galimybės - sėkmingai sinchronizuoti infrastruktūros plėtrą su verslo partnerių ekosistemos plėtra.

II. SUSISIEKIMO ORU KOKYBĖS PROVERŽIS

„Avia“ plėtros srityje daugiausia dėmesio skiriama strateginių krypčių skrydžių kokybei, dažnumui ir patogumui gerinti, t. y. tiesioginiams skrydžiams į pagrindinius Europos ekonominius centrus, sostines ir transporto mazgus bei jų dažnumui didinti.

Paslaugų kokybės gerinimas ir skrydžių maršrutų plėtra yra svarbūs siekiant išlaikyti ir padidinti Lietuvos atvykstančių ir išvykstančių keleivių dalį konkurencingoje aplinkoje.

III. SUBALANSUOTO VERSLO MODELIO VYSTYMAS

Tvaraus verslo modelio strateginėje srityje daugiausia dėmesio skiriama su aviacija nesusijusioms pajamoms didinti, naujiems pajamų šaltiniams ieškoti, išorės investicijoms užtikrinti ir santykiams su investuotojais aktyviai valdyti.

Šioje srityje siekiama pagerinti oro uostų verslo modelio atsparumą didinant pajamų diversifikavimą.

IV. PARTNERIŲ IR KELEIVIŲ PATIRTIES GERINIMAS

Siekdama užtikrinti aukštus klientų patirties standartus kartu su augančiu keleivių skaičiumi ir infrastruktūros pokyčiais, LTOU turi optimizuoti veiklą, sumažinti dėl infrastruktūros atnaujinimo atsirandančius trikdžius ir išlaikyti paslaugų kokybę.

Iniciatyvos apima savitarnos sistemų diegimą ir aiškių CX standartų nustatymą.

V. VEIKLOS TĘSTINUMO IR ATSPARUMO UŽTIKRINIMAS

Veiklos tęstinumo ir atsparumo strateginėje srityje daugiausia dėmesio skiriama Lietuvos oro uostų apsaugai nuo geopolitinių grėsmių, galimų paslaugų teikimo sutrikimų arba kibernetinio pažeidžiamumo.

Pagrindinės iniciatyvos apima kibernetinio saugumo stiprinimą, fizinės ir skaitmeninės infrastruktūros atsparumo didinimą ir aktyvų vaidmenį užtikrinant nacionalinį saugumą.

VI. Į TVARUMĄ ORIENTUOTA ORGANIZACIJOS TRANSFORMACIJA

LTOU pastangos siekti tvarumo apima atsinaujinančiosios energijos diegimą, triukšmo valdymo gerinimą ir siekį užtikrinti nulinę išmetamųjų teršalų emisiją. Šiais veiksmais siekiama didinti energetinę nepriklausomybę, didinti bendruomenės pasitenkinimą ir įtvirtinti LTOU kaip aplinkos tvarumo lyderę.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024 10 03
Atgal